Facebook
Biznes premium
O nas

Biznes Premium

Osoby posiadające bogatą wiedzę, wyczucie rynku oraz wieloletnie doświadczenie.

Każdy klient ma inne potrzeby dlatego do każdego podchodzimy indywidualnie z maksymalnym zaangażowaniem. Naszą misją jest pomaganie klientom poprzez dopasowanie atrakcyjnych rozwiązań finansowych dostępnych na rynku. Dla Biznes Premium sukces klienta to również sukces firmy.

Nasz zespół

Naszą misją jest pomagać klientom

Biznes Premium to młody i energiczny zespół osób, który swoje wieloletnie doświadczenie w branży finansów zdobywały w największych korporacjach w Polsce.

Biznes Premium przez swoje doświadczenie jak i kreatywne myślenie nigdy nie zamyka się do jednego czy dwóch rozwiązań, przez co klient zawsze otrzymuje indywidualne i najlepsze rozwiązanie finansowe dostępne na rynku.

Biznes premium

Profesjonaliści

w dziedzinie finansowania przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych.

Absolwent Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania. Swoje bogate doświadczenie w branży zbierał w największych korporacjach oraz bankach. Specjalizuje się w sektorze MŚP i właśnie w kredytach firmowych posiada największe doświadczenie. Codziennie spotyka się ze skomplikowanymi sytuacjami swoich klientów i w takich sprawdza się najlepiej. Swoją determinacją, zaangażowaniem, szybkością działania oraz nieszablonowym myśleniem pomógł w uzyskaniu finansowania wielu przedsiębiorcom. 

Emil

Emil

Zień

Dyrektor Finansowy

Główny pomysłodawca i założyciel firmy Biznes Premium, absolwent studiów o kierunku finanse i rachunkowość. Ponad ośmioletnie doświadczenie z klientami biznesowymi zdobywał w największych korporacjach finansowych w Polsce. Wiedza nabywana na kursach i szkoleniach najbardziej znanego na świecie doradcę biznesowego - Briana Tracy sprawia, że sytuacja klienta jest przeanalizowana na najwyższym poziomie i każde z rozwiązań jest dobierane indywidualnie do kondycji jego firmy. Szczegółowa analiza potrzeb klienta i wytrwałość w dążeniu do celu skutkuje bardzo dużym wskaźnikiem skuteczności nawet w sprawach bardzo ciężkich, często określanych niemożliwymi.

Paweł

Paweł

Nazaruk

Dyrektor sprzedaży

Absolwent studiów ekonomicznych o specjalizacji rachunkowość i sprawozdawczość finansowa. Swoje sześcioletnie doświadczenie w branży finansowej zawdzięcza największym firmom z branży pośrednictwa finansowego. Jego specjalizacją są kredyty hipoteczne i gotówkowe. Cechuje go pracowitość, skuteczność i wytrwałość w dążeniu do celu, a przede wszystkim profesjonalne podejście do każdego klienta, niezależnie od zasobności portfela.

Mateusz

Mateusz

Piotrowski

Ekspert Biznesowy

Urodzony w Warszawie, Związany z Centrum Europejskim Uniwersytetu Warszawskiego. Swoje ponad 8 letnie doświadczenie na różnych stanowiskach sprzedażowych I managerskich w branży finansowej zdobywał w renomowanych bankach notowanych na GPW. Specjalizacją, w której czuje się najlepiej jest finansowanie przedsiębiorstw.

Dominik

Dominik

Klubiński

Ekspert Biznesowy

Kontakt

Dane firmowe

Kontakt

Adres

Ul. Stawki 8 lok. U9

00-193 Warszawa

Adres korespondencyjny

Kontakt

Adres

Ul. Stawki 8 lok. U9

00-193 Warszawa

Kontakt
Kontakt