Facebook
Biznes premium
O nas

Biznes Premium

Osoby posiadające bogatą wiedzę, wyczucie rynku oraz wieloletnie doświadczenie.

Każdy klient ma inne potrzeby dlatego do każdego podchodzimy indywidualnie z maksymalnym zaangażowaniem. Naszą misją jest pomaganie klientom poprzez dopasowanie atrakcyjnych rozwiązań finansowych dostępnych na rynku. Dla Biznes Premium sukces klienta to również sukces firmy.

Nasz zespół

Naszą misją jest pomaganie klientom

Biznes Premium to młody i energiczny zespół osób, który swoje wieloletnie doświadczenie w branży finansów zdobywały w największych korporacjach w Polsce.

Biznes Premium przez swoje doświadczenie jak i kreatywne myślenie nigdy nie zamyka się do jednego czy dwóch rozwiązań, przez co klient zawsze otrzymuje indywidualne i najlepsze rozwiązanie finansowe dostępne na rynku.

Biznes premium

Profesjonaliści

w dziedzinie finansowania przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych.

Paweł

Paweł

Nazaruk

Dyrektor sprzedaży

Główny pomysłodawca i założyciel firmy Biznes Premium, absolwent studiów o kierunku finanse i rachunkowość. 10-cio letnie doświadczenie z klientami biznesowymi zdobywał w największych korporacjach finansowych w Polsce. Wiedza nabywana na kursach i szkoleniach najbardziej znanego na świecie doradcę biznesowego - Briana Tracy sprawia, że sytuacja klienta jest przeanalizowana na najwyższym poziomie i każde z rozwiązań jest dobierane indywidualnie do kondycji jego firmy. Szczegółowa analiza potrzeb klienta i wytrwałość w dążeniu do celu skutkuje bardzo dużym wskaźnikiem skuteczności nawet w sprawach bardzo ciężkich, często określanych niemożliwymi.

Kontakt

Dane firmowe

Kontakt

Adres

Ul. Chłodna 64

00-872 Warszawa

Kontakt

Telefon

Adres korespondencyjny

Kontakt

Adres

Ul. Chłodna 64

00-872 Warszawa

Kontakt
Kontakt